Комісія з умов та охорони праці

Напрями діяльності комісії з умов та охорони праці

Комісія з умов і охорони праці в своїй роботі керується законодавством про охорону праці,  нормативними документами урядових установ, керівних органів профспілки, ухвалами Вченої ради університету та профспілкового комітету. Комісія працює у тісному зв’язку з ректоратом, відділами ОП і ПБ, керівниками всіх підрозділів університету з таких питань:

• профілактика порушень умов праці та травматизму;
  • підготовка заходів з умов та охорони праці на поточний рік і контроль за їх виконанням;
  • підготовка та контроль виконання Колективного договору та додатку до нього;
  • контроль за проведенням медкомісій;
  • контроль виконання щорічних заходів з підготовки приміщень аудиторно-лабораторного фонду до нового навчального року та осінньо-зимового періоду;
  • робота з громадськими інспекторами підрозділів;
  • робота щодо підвищення персональної відповідальності посадових осіб за створення безпечних умов праці;
  • підготовка і проведення в університеті тижня охорони праці (квітень місяць);
  • проведення атестації та паспортизації робочих місць.

Склад комісії з умов та охорони праці

(затверджено на засіданні профкому 31.03.2020):

Паралюх Іван Петрович — голова комісії, заст. голови профкому, зав. лаб., каф. ЕОМ, ІКТА

Тел: (032) 233-82-87
E-mail: ivan.p.paraliukh@lpnu.ua

Члени комісії з умов та охорони праці:

1. Когут Зіновій Олександрович, заступник голови комісії, ст .викл. каф. ПФН, ІМФН.
  2. Бобецький Богдан Степанович, член комісії, голова профбюро, Інженерні служби.
  3. Братичак Михайло Михайлович, член комісії, доцент каф. ХТПП, ІХХТ.
  4. Процик Михайло Теодорович, член комісії, ст. викл. каф. ФГІ, голова профбюро, ІГДГ.
Приєднані файли
Оновлено 1 рік 1 місяць тому