Реєстрація в ScienceLP

Для врахування підготовлених та поданих заявок в особистий рейтинг викладачів та рейтинг кафедр, необхідно провести реєстрацію поданих заявок в інформаційно-аналітичній системі ScienceLP. Внесення таких заявок в систему відбувається індивідуально керівником поданої проєктної заявки через свій акаунт або учасником команди, яка готувала заявку.   

Процедура подачі заявки для верифікації:

  1. Перейти за посиланням https://is.lpnu.ua/sciencelp/ та авторизуватися в інформаційно-аналітичній системі ScienceLP.
  2. Перейти на вкладку ПРОЄКТНІ ЗАЯВКИ -> Проєктні заявки -> Додати запис.
  3. Заповніть усі необхідні поля, вибравши тип проєкту, конкурс, бюджет та опис проєкту, команду учасників та % їх участі в проєкті, а також надайте пряме посилання на конкурс за яким відбувалася подача заявки.
  4. Завантажте файли верифікації подачі заявки:
  • Для проєктів, які подаються через F&T Opportunities Portal (такі як Erasmus+, Jean Monnet, Horizon Europe, Creative Europe, LIFE, ітд), обов’язковим є завантаження частина А (адміністративна частина, яка заповнюється онлайн на порталі) з заявки.
  • Для проєктів, які подається не через F&T Opportunities Portal, обов’язковими є такі документи для верифікації:

1) підтвердження, що Львівська політехніка є учасником проєкту і буде отримувати винагороду на свій рахунок;

2) бюджет проєкту, де вказано загальну суму проєкту та суму, яку отримає Львівська політехніка в разі перемоги;

3) підтвердження подачі проєкту із системи, через яку відбувалася подача;

4) гарантійні листи, мандати чи інші документи, які були підготовлені від імені Львівської політехніки та підписані керівництвом.

  1. Завантажте скан-копію підписаного подання проректором Наталією Чухрай від завідувача кафедри, від якої подається проєкт. Приклад такого подання можна завантажити за посиланням.
  2. Зберегти введені дані та Надіслати інформацію на верифікацію.
  3. Після цього, для пришвидшення процесу верифікації, надіслати емейл на po@lpnu.ua з проханням про верифікацію заявки і прямим лінком на створену заявку в системі ScienceLP. 


Важливо: Проєктний офісу верифікує міжнародні освітні проєктні заявки на основі поданих документів. Усі технічні питання по роботі системи ScienceLP прохання адресувати на емейл is@lpnu.ua.

Оновлено 2 місяці 4 тижні тому