Про офіс

Проєктний офіс – це структурний підрозділ Національного університету «Львівська політехніка», який здійснює консультаційну, навчальну та управлінську діяльність для підвищення якості підготовки проєктних пропозиції та впровадження проєктних ініціатив Університету. Проєктний офіс займається документальним супроводом міжнародних освітніх проєктів з науковою складовою, інфраструктурних та соціальних проєктів, що отримали фінансування, допомогою в реалізації та моніторингом виконання. 

Основною метою діяльності Проєктного офісу є активізація проєктної діяльності науково-педагогічних та наукових працівників, аспірантів, докторантів, працівників Політехніки та інших учасників проєктів задля посилення присутності Львівської політехніки в міжнародних рейтингових позиціях.

Проєктний офіс надає консультації по усіх проєктах університету, де основний акцент робиться на такі програми на напрями:

  1. Наукові проєкти в межах рамкових програм Європейського Союзу, зокрема в межах програм Горизонт Європа.
  2. Освітні проєкти програми Еразмус+ КА2 та Жан Моне.
  3. Соціальні, культурні та інфраструктурні проєкти, які подаються до міжнародних фондів на дофінансування, зокрема з фондів Європейського Союзу.
  4. Національні наукові та науково-технічні проєкти фінансовані урядами інших країн.
  5. Комерційні проєкти працівників, аспірантів та студентів Львівської політехніки. 
  6. Наукові, освітні та комерційні проєкти, які подаються індивідуально чи колективно працівниками Львівської політехніки.
Оновлено 1 місяць 4 тижні тому