Про офіс

Проєктний офіс – це структурний підрозділ Національного університету «Львівська політехніка», який здійснює консультаційну, навчальну та управлінську діяльність для підвищення якості підготовки проєктних пропозиції та впровадження проєктних ініціатив Університету.

Основною метою діяльності Проєктного офісу є активізація проєктної діяльності науково-педагогічних та наукових працівників, аспірантів, докторантів, працівників Політехніки та інших учасників проєктів задля посилення присутності Львіської політехніки в міжнародних рейтингових позиціях.

Типи проєктів, які консультує Проєктний офіс:

  1. Наукові проєкти в межах рамкових програм Європейського Союзу, зокрема в межах програм Горизонт 2020 та Горизонт Європа.
  2. Освітні проєкти Еразмус+ КА2 та КА3.
  3. Комерційні проєкти працівників, аспірантів та студентів Львівської політехніки, які подаються до міжнародних фондів на дофінансування, зокрема в рамках програми SME інструмент (Small and Medium Enterprise Instrument) з фондів Європейського Союзу.
  4. Національні наукові та науково-технічні проєкти фінансовані урядами інших країн.
  5. Наукові, освітні та комерційні проєкти, які подаються індивідуально чи колективно працівниками Львівської політехніки, а сума проєктної заяви перевищує 50,000.00 Євро.
Оновлено 1 рік 11 місяців тому