Міжнародні проєкти та ініціативи

В інституті реалізуються програма подвійних дипломів з Поморською Академією (Akademia Pomorska) в Слупську (Польща) та у Вищій школі управління охороною праці (ВШУОП) в Катовіцах (Польща).

Фото

Студенти інституту в Поморській Академії, 
м. Слупськ Польща, осінь 2018 р.
 

Фото

Студенти інституту на навчанні за програмою подвійних дипломів
м. Слупськ, Польща, осінь 2019 р.
 

Студенти інституту у 2019 році здобули кубок Академії перебуваючи на навчанні за програмою міжнародної академічної мобільності у Поморській Академії в Слупську (Польща).

Фото

Студенти групи ЕО-41: О. Войціховський, Н. Нагурський, І. Дирів та П. Баранюк, 6 грудня 2019 р.

З 2020 року реалізується міжнародний факультативний курс Food Security студенти мають можливість навчатися в Університеті штату Пенсильванія (США).

Представники Інституту сталого розвитку ім. В.Чорновола брали участь в міжнародному освітньому проекті EduBUP project «Переосмислення педагогіки для впровадження освіти для сталого розвитку в країнах Балтійського університету» (Re-thinking of pedagogy for implementing education for sustainable development in the Baltic University Programme countries). Координатором Програми Балтійського університету є Університет Упсали, Швеція, проект виконується за фінансової підтримки Шведського Інституту.

ФотоФото

Директор інституту проф. Олександр Мороз, декан магістратури доц. Ірина Казимира та асистент кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Марія Руда, осінь 2019 р

У 2020 році в інституті відбулось підписання угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом штату Пенсильванія, США.

Фото

Олександ Мороз при підписанні угоди про співпрацю з Університетом штату Пенсильванія, Пенсильванія, США, 28 січня 2020 р.

У 2021 році в інституті проводили дві Зимові міжнародні школи: «Екологічна безпека України: виклики чи можливості?» та «Успішний старт кар’єри» для студентів інститут та студентів Університету штату Пенсильванія, США.

Фото

 

Фото

12 жовтня 2021 р. Урочисте вручення сертифікатів студентам
програми міжнародного факультативного курсу «Системи управління знаннями та підтримки прийняття рішень»
 

Впродовж 2021 р. студентка кафедри Екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Войтович Софія-Саманта була студентським амбасадором в Baltic University Programme, Саманта активно брала участь в різноманітних заходах Baltic University Programme та гідно представляла Національний університет «Львівська політехніка» в рамках програми. Так, в 2021 році вона стала представником університету у міжнародному симпозіумі The BUP Symposium 2021. Симпозіум включав в себе 9 різних секцій.

Фото

Так, в 2021 році вона стала представником університету у міжнародному симпозіумі The BUP Symposium 2021. Симпозіум включав в себе 9 різних секцій.

Фото

У 2022 році підписаний Меморандум про Провідне партнерство для проведення Літньої польової школи [Гібрид] – FSc MER 2023 та Літньої школи «Гірські екосистеми та управління ресурсами» з The Grassroots Institute (Канада). Програми спрямовані на забезпечення дослідників, студентів, практиків та молодих викладачів, які прагнуть дізнатися про гірські екосистеми та сталий розвиток, практичними підходами, знаннями та навичками, необхідними для вирішення проблем сталого використання природних ресурсів у всьому світі. Ця міжнародна навчальна програма виконується у партнерстві з різними академічними та практичними організаціями.

3

 

Викладачі Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола виграли індивідуальні освітні гранти та об'єднались в рамках ESD Science Lab 2022 for BUP teachers.

98

Серпень 2022 р., Ризький технічний університет, Рига, Латвія

 

Викладачі інституту взяли участь в курсі для викладачів Балтійської університетської програми – «Освіта сталого розвитку у вищій школі», загалом метою курсу BUP для педагогів університетів є інтегрування Цілей сталого розвитку ООН у викладання, курси та навчальні програми. Лектори акцентують на методології навчання за допомогою електронних засобів.

3

Березень 2023 р. Каунаський технологічний університет, Каунас, Литва

Оновлено 11 місяців 2 тижні тому