Колегія та профбюро студентів Інституту сталого розвитку ім. В’ячеслава Чорновола

Голова Колегії та профбюро студентів: Пенгрин Романа
Заступник голови: Кравець Оксана

Колегія та профбюро студентів ІСТР – це серце студентської активності та представництва, де кожен студент має можливість взяти участь у формуванні та зміцненні студентської спільноти.

Наша команда старанно робить усе, щоб твоє студентське життя було цікавим та яскравим! В нашому профбюро ти знайдеш можливості для самореалізації, участі у важливих проєктах та взаємодії з іншими студентами.

Основною метою профбюро є створення сприятливих умов для навчання і відпочинку студентів, а також взаємодія з адміністрацією інституту та іншими органами з метою вирішення питань, пов'язаних із студентським життям. Ми із задоволенням приєднуємося до проведення різноманітних культурних, спортивних та освітніх заходів для студентської спільноти.

Колегія та профбюро студентів ІСТР має 5 відділів:

1. Культмасовий;
  2. Інформаційний;
  3. Спортивний;
  4. Мистецький;
  5. Партнерський

Наше профбюро – не лише осередок навчання, але й каталізатор активного студентського життя. У нашій команді ти зможеш розвивати лідерські навички, організовувати заходи та проєкти, які цікавлять саме тебе.

Ми – велика родина, де твої ідеї будуть почуті та реалізовані.

Ми шукаємо талановитих та креативних студентів, готових поділитися своїм баченням та долучитися до створення чогось унікального.

Наша команда цінує свіжий погляд та оригінальний  підхід до справ, отож, якщо ти готовий вносити власне бачення та розвивати свої ідеї, ми чекаємо саме на тебе!

Колегія та профбюро ІСТР  Колегія та профбюро ІСТР  Колегія та профбюро ІСТР  Колегія та профбюро ІСТР
Оновлено 5 днів 23 години тому