Студентська наука

Наукова робота є невід’ємною частиною університетського життя. Тому на нашій кафедрі студенти залучені до наукової роботи уже з першого року навчання. На кафедрі іноземних мов щорічно проводиться студентська науково-технічна конференція.  Під керівництвом досвідчених викладачів кафедри студенти готують доповіді іноземними мовами  (англійською, французькою, німецькою, польською, японською) на актуальні теми відповідно до напряму професійної підготовки, опрацьовують іншомовні наукові джерела, спілкуються з фахівцями з-закордону, здійснюють спільні чужоземні проекти. Кращі доповіді публікуються у студентських наукових виданнях нашого університету.

Щороку у лютому місяці стартує І тур предметної олімпіади з іноземної мови (англійської, німецької, французької) з метою визначення рівня володіння  мовою (граматики, письма, сприйняття мови на слух, спілкування), відсутності лінгвістичних та психологічних бар’єрів при спілкуванні іноземною мовою та прагнення до визнання. Переможці беруть участь у ІІ турі всеукраїнської олімпіади з іноземної мови та нагороджуються дипломами.

Наукова діяльність студентів дає можливість покращити власний рівень мовної та професійної підготовки, отримати додаткові бали до загального рейтингу, захищати дипломні роботи іноземною мовою і отримати переваги при вступі до аспірантурі.

Завідувач кафедри: д.пед.н., проф. Мукан Наталія Василівна

Координатор з науково-дослідної роботи: к.філол.н., доц. Байбакова Інеса Макарівна

Координатор з навчально-методичної роботи: ст. викл. Лучит Любов Володимирівна

Координатор з організаційної роботи: ст. викл. Драпалюк Галина Степанівна

Оновлено 2 роки 9 місяців тому