Кафедра Хімічної технології силікатів здійснює підготовку фахівців зі спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерія» за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем освіти.
Кафедра здійснює підготовку:
- Бакалаврів за спеціальністю: 161 Хімічні технології та інженерія, лінія 1 «Технологія неорганічних речовин і матеріалів» (термін навчання 4 роки). Студент, який отримав освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, може продовжити навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні магістра.
- Магістрів за:
- освітньо-професійною програмою «Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» (термін навчання 1,5 роки);
- освітньо-науковою програмою «Хімічні технології та інженерія», лінія 4 «Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів» (термін навчання 2 роки).
Здобувач вищої освіти, який отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, може продовжити навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти (PhD).
Детально ознайомитися з освітніми програмами, за якими навчаються на кафедрі, можна за посиланнями:
Кафедра здійснює підготовку:
- докторів філософії за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія;
- докторів наук за спеціальністю 05.17.11 Технологія тугоплавких неметалічних матеріалів.
Для забезпечення належного рівня надання знань та формування компетентностей у здобувачів вищої освіти кафедра хімічної технології силікатів забезпечена:
- висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом;
- сучасними спеціалізованими навчальними та науково-випробувальними лабораторіями;
- налагодженими контактами із передовими підприємствами, дослідницькими інститутами та випробувальними лабораторіям у галузі виробництва силікатних матеріалів;
- налагодженими контактами із закладами вищої освіти та кафедрами силікатного профілю як в Україні, так і за кордоном.
Під час навчання здобувачі вищої освіти (першого) бакалаврського та другого (магістерського) рівнів, а також аспіранти мають можливості:
- проживання у гуртожитку;
- користування сучасною науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка” та Львівською національною науковою бібліотекою України імени В. Стефаника;
- користування спортивним комплексом університету;
- брати участь у художній самодіяльности університету;
- користати з послуг студентської поліклініки, комбінату харчування, санаторію-профілакторію, спортивно-оздоровчих таборів у Карпатах та на Шацьких озерах;
- долучатися до діяльности студентського профкому та органів студентського самоврядування.
Студмістечко знаходиться поруч з університетом, а всі навчальні корпуси компактно розташовані у центральній частині Львова.
Детальнішу інформацію щодо умов вступу можна отримати за посиланням.