Почесне консульство Литви подарувало Політехніці генератор та надало іншу гуманітарну допомогу

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Допомога від литовських партнерів

Почесне консульство Литовської Республіки в місті Тернополі й Тернопільський області в особі почесного консула Ярослава Візняка передало Національному університету «Львівська політехніка» бензиновий генератор на 6,6 кВт.

Як розповів керівник Центру збору гуманітарної допомоги Львівської політехніки Володимир Шепітчак, це відбулася за сприяння Інституту гуманітарних та соціальних наук, зокрема завдяки участі Олега Цибенка.

Крім генератора, Політехніка отримала каністру на пальне, мастило до генератора, подовжувач і ліхтар для освітлення приміщення.

– Почесному консулові ми передали лист прохання, де описано потреби університету в складний час війни. Почесне консульство Литовської Республіки готове й надалі нам допомагати, – запевнив Володимир Шепітчак.

Нагадаємо, нещодавно Львівська політехніка отримала чергову партію генераторів від польських партнерів, найбільший вагою 3 тонни. Польське місто Ґлівіце передало Політехніці три потужні генератори. Крім того, Опольський університет передав Львівській політехніці кілька генераторів, один із яких важить майже тонну. Польські рятувальники передали Львівській політехніці новий генератор на 16 кВт. Також Національний університет «Львівська політехніка» отримав генератор на 250 кВт, вартість якого становить 20 тис. євро.

Допомога від литовських партнерів Допомога від литовських партнерів