Презентаційні матеріали Львівської політехніки

Львівська політехніка – університет із більш ніж двохсотлітніми традиціями, який здобув міжнародне визнання та має загальновизнаний бренд. Наші освітні й наукові досягнення, отримані у різних галузях наук, ґрунтуються на синергії інженерних, природничих, економічних та соціогуманітарних шкіл.

Місію нашого університету вбачаємо у підготовці лідерів, які працюватимуть мудро, творчо, ефективно, у формуванні в майбутніх фахівців актуальних професійних компетенцій, системного підходу, критичного та креативного мислення, готовності комунікувати, моральної відповідальності та патріотизму, які допоможуть їм виконувати свою соціальну роль у сьогоденному динамічному світі.

Ми прагнемо створити у Львівській політехніці унікальне середовище, в якому ефективно взаємодіють талановиті студенти та викладачі, сповідуються корпоративні та загальнолюдські цінності, а також забезпечуються умови, сприятливі для навчання, праці та гармонійного розвитку особистості.

Дізнатись більше про життя та діяльність одного із найстаріших університетів світу можна в іміджевому буклеті.

 


Задля розвитку та підтримки цілісного корпоративного стилю створена система візуальної ідентифікації Університету (брендбук), в основу якої покладено кілька базових елементів: логотип, колір, шрифт. Вони слугують відправною точкою при вирішені будь-яких завдань з дизайн-оформлення презентаційної та рекламної продукції. Пропонуємо ознайомитися з брендбуком Університету, який є інструкцією з використання корпоративного стилю.


 

Приєднані файли

 

Одним з основних компонентів корпоративного стилю нашого Університету є логотип. Знак логотипу — стилізоване зображення фасаду головного корпусу Львівської політехніки, оздоблене вигнутою стрічкою з латинським написом «Litteris et Artibus», що в перекладі означає «Наукам і Мистецтвам». У верхній частині ідентифікатора зазначено рік заснування університету (1816 р.).

Ви можете завантажити логотипи Університету українською та англійською мовами, а брендбук допоможе зрозуміти, як правильно їх використовувати.

Приєднані файли

 

В час онлайн-комунікації ми все частіше використовуємо презентації. Для вашої зручності ми розробили:

  1. Загальну презентацію про Львівську політехніку, яку можна використовувати для ознайомлення широкої аудиторії та, яку, за потреби, можна редагувати (українською та англійською мовами);
  2. Презентацію про історію Львівської політехніки (українською та англійською мовами);
  3. Корпоративний шаблон, який допоможе розробити ефектні презентації з чистого аркуша.

Лише разом ми зробимо Львівську політехніку яскравим та впізнаваним брендом, центром знань та інновацій!

 

Оновлено 3 місяці 1 тиждень тому