Documents de présentation sur la plus ancienne institution technique d'Ukraine

Задля розвитку та підтримки цілісного корпоративного стилю створена система візуальної ідентифікації Університету (брендбук), в основу якої покладено кілька базових елементів: логотип, колір, шрифт. Вони слугують відправною точкою при вирішені будь-яких завдань з дизайн-оформлення презентаційної та рекламної продукції. Пропонуємо ознайомитися з брендбуком Університету, який є інструкцією з використання корпоративного стилю.

Приєднані файли

Одним з основних компонентів корпоративного стилю нашого Університету є логотип. Знак логотипу — стилізоване зображення фасаду головного корпусу Львівської політехніки, оздоблене вигнутою стрічкою з латинським написом «Litteris et Artibus», що в перекладі означає «Наукам і Мистецтвам». У верхній частині ідентифікатора зазначено рік заснування університету (1816 р.).

Ви можете завантажити логотипи Університету українською та англійською мовами, а брендбук допоможе зрозуміти, як правильно їх використовувати.

Приєднані файли

В час онлайн-комунікації ми все частіше використовуємо презентації. Для вашої зручності ми розробили:

1. Загальну презентацію про Львівську політехніку, яку можна використовувати для ознайомлення широкої аудиторії та, яку, за потреби, можна редагувати (українською та англійською мовами);
  2. Презентацію про історію Львівської політехніки (українською та англійською мовами);
  3. Корпоративний шаблон, який допоможе розробити ефектні презентації з чистого аркуша.

Лише разом ми зробимо Львівську політехніку яскравим та впізнаваним брендом, центром знань та інновацій!

Оновлено 2 mois 2 semaines тому