Міжнародна науково-практична конференція науково-педагогічних працівників, молодих учених та студентів (Львів, Україна)

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» має честь запросити вас і ваших студентів/магістрів/аспірантів/докторантів взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми журналістської освіти та практики: український та світовий досвід», яка відбудеться 27-28 вересня 2023 року в онлайн-форматі на платформі Zoom. Деталі - у доданому файлі. 

Конференція відбувається в рамках проекту «Journalism Education in Vcountries and Ukrainestrengthening of cooperation» за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

 

На кафедрі ЖЗМК відбулась міжнародна науково-практична конференція "Проблеми журналістської освіти та практики: український та світовий досвід».

Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми журналістської освіти та практики: український та світовий досвід" – подія, яка об'єднала представників академічного та практичного журналістського середовища для обговорення актуальних питань розвитку журналістики. Захід був організований в межах імплементації гранту №22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Вишеградського Фонду.

Конференція відбувалася протягом двох днів – 27 та  28 вересня 2023 року і стала місцем професійного та студентського діалогу та обміну досвідом. Головою програмного комітету був директор Інституту права та психології Національного університету “Львівська політехніка”, професор, доктор юридичних наук, Ортинський Володимир Львович.

З вітальним словом виступала завідувачка  кафедри журналістики та засобів масової комунікації, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка Галаджун Зоряна Володимирівна. Далі свої напрацювання представили іноземні та українські науковці. Всього у заході взяли участь понад 30 учасників, зокрема науковці з Польщі, Словаччини, Чехії, а також різних регіонів України.  

Протягом конференції було обговорено широкий спектр питань, які стосуються журналістської освіти та практики. Доповідачі представили результати своїх досліджень щодо сучасних тенденцій у журналістиці, роль медіа у формуванні суспільної думки, етичних аспектів журналістської діяльності, справа медичних та військових журналістів та інших актуальних тем.

Також увагу приділили порівняльному аналізу українського та світового досвіду у навчанні майбутніх журналістів. Учасники конференції висловили різноманітні погляди та рекомендації щодо вдосконалення програм журналістської освіти, а також розвитку практичних навичок студентів та сучасних журналістів.

Окремою темою стали інновації в журналістській освіті, зокрема використання сучасних технологій та інтерактивних методів навчання. Учасники ділилися власним досвідом та ідеями щодо того, як новітні технології повпливали на їхнє життя та на існування різних видів ЗМІ. Також підіймалася тема журналістики на окупованих територіях, важливість медіаграмотності в українському суспільстві, використання штучного інтелекту у роботі журналіста тощо.

Конференція завершилася обговоренням та професійними дискусіями, під час яких були сформульовані основні висновки та рекомендації, які стануть важливим внеском у розвиток журналістської освіти та практики в Україні та за її межами.

Завдяки Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми журналістської освіти та практики", учасники мали можливість обговорити ключові аспекти розвитку журналістики, обмінятися досвідом та знайти спільні шляхи вирішення важливих завдань цієї галузі. Результати цієї конференції будуть опубліковані у вигляді збірки тез, і з ними зможуть ознайомитись усі охочі.  

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції
Оновлено 1 рік 2 місяці тому