Стажування викладачів з України в Гуманітарному коледжі Інституту полоністики та журналістики Жешівського університету (м. Жешів, Польща)

Викладачі кафедри ЖЗМК Ірина Мудра та Мар’яна Кіца підвищили кваліфікацію у Жешівському університеті

Викладачі кафедри ЖЗМК Ірина Мудра та Мар’яна Кіца успішно пройшли підвищення кваліфікації в Інституті полоністики та журналістики Жешівського університету, здобуті знання та навички будуть впроваджені у навчальний процес. Підвищення кваліфікації наших викладачів стало можливим завдяки ґрантовій програмі №22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Міжнародного Вишеградського фонду.

Викладачі ознайомились зі структурою закладу вищої освіти. У Жешівському університеті є Інститут полоністики та журналістики. Саме там готують майбутніх спеціалістів для медіа. В університеті є 12 факультетів та 54 спеціальностей. Навчання у них цікаве та інтерактивне. Корпуси університету є новими, обладнані технікою та усім необхідним для навчання.

Просторою та сучасною є також бібілотека у Жешівському університеті. Викладачі «Львівської політехніки» ознайомились із бібіліотечними фондами та опрацювали наукову та навчально-методичну літературу з журналістики.

Інтерактивно, цікаво та пізнавально - саме такі враження отримали наші викладачі після заняття з предмету «Реклама» у Жешівському університеті. Доценти Ірина Мудра та Марʼяна Кіца мали змогу відвідати заняття, яке проводила для своїх студентів доктор PhD Юстина Майхровська.

Під час підвищення кваліфікації викладачі кафедри ЖЗМК Марʼяна Кіца та Ірина Мудра також взяли участь в урочистих заходах присвячених початку нового навчального року в Жешівському університеті.

Звіти доцентів про підвищення кваліфікації були заслухані на засіданні кафедри ЖЗМК Національного університету «Львівська політехніка» та затверджені на Вченій раді Інситуту права, психології та інноваційної освіти.

Оновлено 5 місяців 4 тижні тому