Освітній візит студентів кафедри журналістики Національного університету «Львівська політехніка» до факультету журналістики Університету св. Кирила і Мефодія (Факультет комунікації засобів масової інформації, м. Трнава, Словаччина)

Викладачі та майбутні журналісти з «Львівської політехніки» здійснили освітній візит до Університету св. Кирила та Мефодія в м. Трнаві (Словаччина)

З 2 по 6 жовтня викладачі та студенти кафедри журналістики та засобів масової комунікації Національного університету «Львівська політехніка» в межах імплементації освітнього ґранту №22310314 «Журналістська освіта в країнах Вишеградської четвірки та Україні: посилення співпраці» за кошти Міжнародного Вишеградського фонду здійснили освітній візит до факультету журналістики Університету св. Кирила і Мефодія (Факультет комунікації засобів масової інформації, м. Трнава, Словаччина).

Програма заходів була дуже насиченою. У перший же день викладачі та студенти вирушили до Університету та ознайомились з його структурними підрозділами, факультетами та кафедрами. Групу з України радо зустріли та представники Факультету комунікації та засобів масової інформації та провели ознайомчу екскурсію.

Наступні дні були не менш насиченими. Зокрема, студенти та викладачі з «Львівської політехніки» побували на радіостудії Університету Кирила і Мефодія FMK UCM v Trnave, на якій спробували себе в ролі ведучого програми і взяли участь в записі подкасту. Також студенти записали промоційний ролик, на якому запросили представників  університету Кирила та Мефодія до «Львівської політехніки».

Впродовж тренінгів та практичних занять майбутні медійники прокачали свої навики як режисери, ведучі, відеооператори, звукорежисери і випускові редактори телепрограм. Також викладачі та студенти кафедри ЖЗМК працювали в аудиторіях для майбутніх кіберспортивних журналістів FMK UCM v Trnave.  «Це було суцільне задоволення від організації навчального процесу висококваліфікованими викладачами, проведення заняття і, звісно, технічного обладнання аудиторії під стилізацію ґеймерської кімнати. Як науковець, що досліджує кіберспортивну журналістику, я в захопленні. Нам є що переймати від колег з Трнави», - зазначила доцент кафедри ЖЗМК Божена Іваницька.

Оновлено 6 місяців 1 тиждень тому