Програма польського бізнестовариства «Leopolis for Future»

Фундація "Leopolis for Future" - це унікальний проєкт, який дає можливість студентам
ЗВО України здобути міжнародний професійний досвід. Щороку фундація "Leopolis for Future" оголошує конкурс на проходження практики на самих відомих і престижних підприємствах Польщі.

До участі у конкурсі допускаються студенти II та III курсів (бакалаври), студенти І курсу
(магістри) та аспіранти Національного університету «Львівська політехніка», які володіють
англійською або польською мовами рівня В2.

Необхідні документи англійською мовою на попередній розгляд та консультації подаються до 8 березня до Центру міжнародної освіти до Олександри Степанюк (oleksandra.v.stepaniuk@lpnu.ua), 343 ауд. Головного корпусу, 258-24-21:

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: oleksandra.v.stepaniuk@lpnu.ua.

Резюме/CV (формат Europass) назва файлу CV_Прізвище
Мотиваційний лист (необхідно обов’язково вказати інституцію чи установу, де студент має намір проходити стажування, максимальний обсяг – 1 стор. формату А4). Просимо ознайомитись із додатковим переліком приймаючих установ, інституцій та корпорацій у доданому файлі "Інформація про підприємства практики" назва файлу Motination Letter_Прізвище
● Згода на обробку персональних даних (Statement of the consent to the processing of personal data for recruitment purposes) назва файлу Statement_Прізвище

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву програми, прізвище претендента та назву фірми (зразок – Leopolis_Прізвище_KPMG). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Відбір відбуватиметься в три етапи:
1. Внутрішній відбір аплікацій до (8 березня 2023 року);
2. Онлайн-співбесіда з координаторами програми (12-17 березня 2023 року);
3. Фінальна онлайн-співбесіда (23-24 березня 2023 року).

Список доступних підприємств для проходження практики та інші умови для участі у
конкурсі кожен рік оновлюється.

З питаннями звертатися до Олександри Степанюк (oleksandra.v.stepaniuk@lpnu.ua), 343 ауд. Головного корпусу, 258-24-21.

Сайт програми https://leopolisforfuture.org

Оновлено 1 рік 1 місяць тому