Стипендії та стажування Франції, Університетське агентство Франкофонії (AUF)

Інформацію про стипендіальні програми навчання та наукові стажування у Франції надає Національна агенція з питань вищої освіти у Франції Campus France (https://www.campusfrance.org/en).

Українські студенти та науковці можуть за цією інформацією на сайті Campus France Ukraine (http://www.ukraine.campusfrance.org/node/16303), який допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції, надає консультації щодо всіх питань пов’язаних з освітою у Франції від розробки навчального проекту до фінансування вашого перебування у Франції, а саме:

  • про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україні;
  • вибір програми освіти або стажування;
  • облаштуванням на місці навчання у Франції;
  • оформлення документів на довгострокову студентську візу.

 

Стипендіальні програми навчання та наукові стажування у Франції:

Стипендії уряду Франції — http://www.ukraine.campusfrance.org

Щороку посольство Франції в Україні оголошує конкурс на здобуття стипендій уряду Франції для навчання на різноманітних магістерських і PhD програмах.

 

Стипендіальні програми для навчання у Франції

http://www.ukraine.campusfrance.org

Фінансову підтримку студентства, яке обрало Францію для здобуття вищої освіти надають не лише урядові, регіональні організації, самі навчальні заклади але і різноманітні фонди.

 

Наукові стажування

http://www.ukraine.campusfrance.org/node/72817

Завдяки численним науковим стажуванням щороку розширюється розвиток французько-українського наукового співробітництва. Аспіранти, молоді науковці та досвідчені фахівці можуть скористатись численним можливостями для проведення наукових досліджень, які пропонують французькі заклади вищої освіти та наукові установи.

 

Інші стажування

http://www.ukraine.campusfrance.org/node/16304

Зазвичай стажування входять у навчальну програму французьких ВНЗ. Але українські студенти теж можуть долучитися до програм стажувань, навіть, якщо вони навчаються в українських університетах.

 

Університетське агентство Франкофонії (AUF) - це міжнародна асоціація, яка налічує’більше 50 років. AUF об'єднує університети, коледжі, університетські мережі та науково-дослідні центри з використанням французької мови у всьому світі. Маючи Організація налічує 884 членів у 111 країнах світу, вона є однією з найбільших міжнародних асоціацій вищих навчальних та дослідницьких установ. AUF реалізує резолюції, прийняті Конференцією глав держав та урядів франкомовних країн.

Місія AUF: сприяння солідарності університетів франкофонії

Зважаючи на різноманітність культур та мов, AUF сприяє солідарності франкофонних університетів, які прагнуть до економічного, соціального та культурного розвитку суспільства своїх країн. Це сприяє активній солідарності між її членськими інституціями та допомагає їм вирішувати такі задачі як якість навчання, наукові дослідження та академічне управління; професійна інтеграція та можливість працевлаштування випускників; участь у розвитку суспільства.

Команди AUFє присутніми у всьому світі та забезпечують подальшу роботу та консультації щодо розробки та реалізації проектів, полегшують обмін найкращими практиками, досвідом та інноваціями та пропонують підтримку у пошуку нових партнерів.

AUF регулярно співпрацює з приватними компаніями і фондами, держав і урядів, національних агентств з надання допомоги в галузі розвитку, міжнародних організацій, неурядових організацій та наукових асоціацій, наукових і культурних. (Інформація з сайту AUF ttps://www.auf.org).

Оновлено 3 місяці 1 тиждень тому