Програма академічних обмінів імені Фулбрайта

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні оголошує щорічні конкурси на стипендійні програми. Зокрема :

Fulbright Graduate Student Program — навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Додаткова інформація на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Fulbright Faculty Development Program — проведення дослідження або підвищення кваліфікації в Університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які не мають наукового ступеня, молоді кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту), фахівці з бібліотекознавства, журналісти та спеціалісти у галузі управління культури.

Програма передбачає:

• наукові стажування для іноземних викладачів ВНЗ та науковців;
  • повторні запрошення колишніх стипендіатів;
  • наукові короткі та річні стипендії;
  • повна аспірантура у Німеччині та аспірантура з подвійним науковим керівництвом;
  • наукові стипендії для висококваліфікованих іноземних аспірантів та докторантів, а також для старших вчених зі ступенем у галузі аеронавтики, космічного простору, транспорту, енергії.

Також це стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей та окремі стипендії для випускників в галузі економіки, архітектури, дизайну і мистецтва. Зокрема, пропонуються стипендії для навчання на магістерських програмах зі сталого розвитку (ЕРОS), програмах Європейського університету Віадріна, літні курси у Німеччині, групові поїздки для студентів до Німеччини та програма для студентів-журналістів або германістів із досвідом роботи та хорошим володінням німецькою мовою.

В приєднаному файлі можна переглянути презентаційні матеріали тренінгу за темою "Стипендіальні можливості програми Fulbright: Fulbright Visiting Scholar Program 2024-2025", що відбувся у Львівській політехніці в межах програми курсів підвищення кваліфікації.

Приєднані файли
Оновлено 3 тижні 4 дні тому