Порядок вступу для іноземних громадян

Іноземні громадяни, які бажають навчатися у Національному університеті Львівська політехніка повинні:

1. Звернутися відділ по роботі з іноземними студентами та повідомити про своє бажання навчатися в університеті (електронна пошта: Foreign.dept@lpnu.ua; dfs@lpnu.ua; international.office@lpnu.ua; admission@lpnu.ua; факс: +38 032 272783.)

2. Надіслати електронною поштою відскановані копії таких документів:

• паспорт;
  • фотографія;
  • свідоцтво про попередню освіту;
  • заяву на вступ (зразок додається);
  • згоду на обробку персональних даних (зразок додається);

і чекати відповіді про можливість навчання.

3. Отримати оригінальне запрошення від університету на співбесіду для подальшого зарахування.

4. Подати документи в консульське відділення України та отримати в’їзну візу.

5. Іноземні громадяни, які прибувають на навчання, повинні мати при собі:

• повний комплект документів про попередню освіту (оригінали) з інформацією про систему оцінювання, відповідно до якої виставляються оцінки;
  • медичну довідку, видану не пізніше ніж за три місяці до прибуття в Україну;
  • медичну довідку про негативний результат тесту на полімеразно-ланцюгову реакцію (ПЛР) на COVID-19, зроблений не більше ніж за 48 годин до цього (цей документ може бути анульований відповідним рішенням державних органів України);
  • свідоцтво про народження.

Документи про попередню освіту легалізовані згідно із законодавством країни, в якій вони видані.

Іноземний громадянин повинен заздалегідь повідомити університет після отримання візи для визначення дати прибуття, номера рейсу для зустрічі з ними в аеропорту.

6. Прибути до України та подати заявку на навчання з відповідним пакетом документів.

7. Успішно пройти співбесіди з профільних предметів і отримати позитивні результати.

8. Підписати угоду (контракт), яка визначає обов'язки та права університету та іноземця впродовж усього терміну навчання.

9. Оплатити 1 рік навчання відповідно до умов укладеної угоди. Почати навчання за обраною спеціальністю (спеціалізацією).

Оновлено 2 роки 9 місяців тому