Захід відбуватиметься у Львові з 12 по 20 квітня 2019 року. З цієї нагоди 12 лютого до університету прибув представник Вільного університету Берліна, співорганізатор проекту Домінік Зонляйтнер із презентацією програми воркшопу.
Організувала захід кафедра міжнародної інформації, ініціатором стала викладач кафедри Марія Пурій.
— Цей воркшоп — значна подія, яка буде цікава тим, хто займається вивченням міжнародних відносин, політології, соціології, журналістики. Таку презентацію ми проводимо вперше — аби максимально залучити всіх, кому цей захід може бути цікавим, адже основна ідея воркшопу — обмін думками, — коментує ініціаторка.
Окрім Львова, такі презентації відбудуться також у Києві, Дніпрі та Харкові.
Воркшоп з глобальної політики є академічним проектом Вільного університету Берліну спільно з Українським католицьким університетом у Львові. Цьогоріч подія відбуватиметься вже вчетверте
Зважаючи на основну тему „Життя з конфліктами — нова норма?“, воркшоп буде розділено на три тематичні блоки: довготермінові конфлікти та їхній вплив на суспільство; внутрішня та зовнішня політика ЄС проти Росії; як Україні впоратися із конфліктом і як виглядатиме ця подальша співпраця. Перед учасниками воркшопу стоятиме завдання обговорити згадані політичні події та ситуації і, у рамках академічних кіл, сформулювати ідеї щодо сприяння модерації або ж навіть вирішення існуючих конфліктів. Окрім науковців, до обговорення залучать також експертів із неурядових організацій, аналітичних центрів та міжнародних організацій.
Як зазначають організатори, „Життя з конфліктами — нова норма?“ — не лише спосіб обговорити варіанти планування та реалізації політики у контексті поточних політичних подій, а й чудова можливість обмінятися досвідом у професійній сфері, напрацювати корисні зв’язки тощо. Основна мета воркшопу — сприяння академічному обміну між учасниками.
Взяти участь можуть українські та німецькі науковці, аспіранти, викладачі. Перевага надається кандидатам із досвідом у сфері соціальних наук, насамперед — політичних наук та міжнародних відносин, глобальної політики, а також економіки, історії, медіа та права. Щобільше, якщо ви — науковець, зацікавлений у здійсненні наукових досліджень у сфері міжнародних відносин або глобальної політики, комітет з відбору шукає вас!
Надіслати заявку на участь у воркшопі можна до 11 березня на електронну адресу seasonal-schools@global-politics.org.