Науково-методична рада

СПИСОК ЧЛЕНІВ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ ІНСТИТУТУ МЕХАНІЧНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ТА ТРАНСПОРТУ

 

  1. Майструк Володимир Володимирович – доц., голова Науково-методичної ради інституту, доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Галузеве машинобудування»
  2. Ланець Олексій Степанович – проф., заступник голови Науково-методичної ради інституту.
  3. Предко Ростислав Ярославович – доц., секретар Науково-методичної ради інституту.
  4. Афонін Максим Олександрович – доц., гарант ОПП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті»
  5. Баль Олена Миронівна – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Функціональна безпека залізничного транспорту»
  6. Богун Лідія Ігорівна – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Прикладне матеріалознавство»
  7. Бойків Микола Васильович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Транспортні технології автомобільному транспорті»
  8. Болжеларський Ярослав Володимирович – доц., член редакційно-видавничої комісії
  9. Бондаренко Ірина Олександрівна – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Залізничні споруди та колійне господарство»
  10. Войтович Андрій Андрійович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Нафтогазова інженерія та технології»
  11. Германюк Юлія Миколаївна – доц., гарант ОНП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Транспортні технології»
  12. Гілевич Володимир Васильович – доц., гарант ОПП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху»
  13. Гурей Володимир Ігорович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Робототехніка та промисловий інжиніринг»
  14. Гурський Володимир Миколайович – доц., гарант ОПП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Роботомеханічні системи та комплекси»
  15. Дзюбик Андрій Романович – доц., голова НМК спеціальності 185. Нафтогазова інженерія та технології, гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Технології та устаткування зварювання
  16. Дмитрів Василь Тарасович – проф., голова НМК спеціальності 133 Галузеве машинобудування, гарант ОПП ІІІ рівня вищої освіти «PhD» спеціальності «Галузеве машинобудування»
  17. Дурягіна Зоя Антонівна – проф., голова НМК спеціальності 132 Матеріалознавство та 136 Металургія, гарант ОПП ІІІ рівня вищої освіти «PhD» спеціальності «Матеріалознавство»
  18. Карпов Яків Семенович – проф., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Безпілотні літальні апарати»
  19. Качмар Роман Ярославович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Автомобільний транспорт», член редакційно-видавничої комісії
  20. Кіндрацький Богдан Ілліч – проф., голова НМК спеціальності 274 Автомобільний транспорт, гарант ОПП ІІІ рівня вищої освіти «PhD» спеціальності «Автомобільний транспорт», гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Автомобільний транспорт»
  21. Ковалишин Володимир Володимирович – доц., гарант ОПП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Розумний транспорт і логістика для міст»
  22. Ковбасюк Тарас Михайлович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Комп'ютерно-інтегровані технології художнього та ювелірного литва»
  23. Корендій Віталій Михайлович – доц., член редакційно-видавничої комісії
  24. Кузишин Андрій Ярославович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Локомотиви та локомотивне господарство»
  25. Кузьо Ігор Володимирович – проф., голова НМК спеціальності 131 Прикладна механіка
  26. Кулик Володимир Володимирович гарант ОПП ІІІ рівня вищої освіти «PhD» спеціальності «Металургія»
  27. Кусий Ярослав Маркіянович – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Технології машинобудування»
  28. Максимович Олеся Володимирівна – проф., голова НМК спеціальності 134. Авіаційна та ракетно-космічна техніка
  29. Плешаков Едуард Іванович – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Прикладне матеріалознавство»
  30. Попович Віталій Васильович – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Колісні та гусеничні транспортні засоби»,  гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Автомобільний інжиніринг»
  31. Пороховський Юрій Васильович – доц., гарант ОПП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Автомобільний транспорт»
  32. Ройко Юрій Ярославович – доц., голова НМК спеціальності 275. Транспортні технології, гарант ОПП ІІІ рівня вищої освіти «PhD» спеціальності «Транспортні технології»
  33. Соболевська Юлія Генріхівна – доц., голова НМК спеціальності 273. Залізничний транспорт
  34. Ступницький Вадим Володимирович – проф., гарант ОПП ІІІ рівня вищої освіти «PhD» спеціальності «Прикладна механіка»
  35. Тепла Тетяна Леонідівна – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Матеріали та технології адитивного виробництва»
  36. Терещак Юрій Володимирович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Вагони та вагонне господарство»
  37. Топільницький Володимир Григорович – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Комп'ютерний інжиніринг в машинобудуванні»
  38. Тростянчин Андрій Миколайович – доц., гарант ОНП ІІ рівня вищої освіти «магістр» спеціальності «Металургія»
  39. Юрчишин Ігор Іванович – доц., гарант ОПП І рівня вищої освіти «бакалавр» спеціальності «Прикладна механіка»

 

 

Оновлено 1 рік 1 місяць тому