Колегія та профбюро студентів Інституту механічної інженерії та транспорту

Голова Колегії та профбюро студентів: Пахомов Ярослав
Заступник голови: Шумейко Микита

TikTok: Колегія та профбюро ІМІТ

Колегія та профбюро студентів ІМІТ — це серце студентської активності та представництва, де кожен студент має можливість взяти участь у формуванні та зміцненні студентської спільноти.

Наша команда старанно робить усе, щоб твоє студентське життя було цікавим та яскравим! В нашому профбюро ти знайдеш можливості для самореалізації, участі у важливих проєктах та взаємодії з іншими студентами.

У нас функціонують 4 основних відділи:

1. Інформаційний відділ;
  2. Спортивний відділ;
  3. Культмасовий відділ;
  4. Соціальний відділ.

Нашою пріоритетною ціллю є вирішення питань пов'язаних із навчанням, студентським життям та представленням інтересів студентів, як у стінах університету, так і за його межами. Студенти, долучені до діяльності профбюро, можуть брати участь в організації заходів, направлених на формування активної та згуртованої студентської спільноти.

Ми беремо активну участь у щорічних університетських заходах:

• фестиваль гумору  “Осінь Політехніки”;
  • фестиваль творчості “Весна політехніки”;
  • спортивні змагання між інститутами;
  • студентських культурних тематичних вечорах.

Стань членом Колегії та профбюро студентів ІМІТ, щоб:

• спілкуватись зі студентською общиною;
  •  творити;
  •  створювати можливості;
  •  заводити неочікувані знайомства;
  •  займатись волонтерством.

Долучайся до діяльності Колегії та профбюро студентів ІМІТ!

Наша сім’я чекає на тебе!

Оновлено 2 тижні тому