Курси підвищення кваліфікації

Шановні науково-педагогічні працівники Національного університету «Львівська політехніка»!

Кафедра педагогіки та інноваційної освіти  Інституту права, психології та інноваційної освіти запрошує науково-педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації у 2022-2023 році за програмою підвищення кваліфікації «Розвиток професійно-педагогічної компетентності викладача закладу вищої освіти».

Метою Курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників є розвиток професійно-педагогічної компетентності викладачів шляхом вдосконалення професійної педагогічної підготовки, поглиблення і розширення педагогічних знань, умінь і навичок на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

За результатами підвищення кваліфікації видається сертифікат, що не потребує підтвердження/визнання та містить назву навчального модуля та кількість годин (кредитів ЄКТС).

Тематика освітніх модулів Курсів підвищення кваліфікації на 2022-2023 н.р.:

  1. «Професіоналізм та етика педагогічного спілкування у сучасному закладі вищої освіти» (30 годин, 1 кредит ЄКТС).
  2. «Педагогічна техніка викладача сучасного закладу вищої освіти як основа його педагогічної майстерності» (30 годин, 1 кредит ЄКТС).
  3. «Створення навчального відеоконтенту як складової цифрової компетентності сучасного викладача закладу вищої освіти» (45 годин, 1,5 кредити ЄКТС).
  4. «Професійно-педагогічна мобільність як системна якість науково-педагогічного працівника закладу вищої освіти» (30 годин, 1 кредит ЄКТС).
  5. «Педагогічна інноватика в діяльності викладача вищої школи» (30 годин, 1 кредит ЄКТС).
  6. «Педагогічний конфлікт як засіб регулювання міжособистісних стосунків у закладі вищої освіти» (30 годин, 1 кредит ЄКТС).

Детальна інформація щодо пропонованих освітніх модулів, термінів проведення та реєстрація.

Запрошуємо вас отримати нові знання, уміння та цікавий досвід!

За додатковими питаннями просимо звертатись на кафедру педагогіки та інноваційної освіти:

  • за електронною поштою psu.dept@lpnu.ua;
  • за телефоном (032)258-26-23;
  • навчальний корпус 36, проспект В. Чорновола, 57,(4, 7 поверхи).
Оновлено 2 місяці тому