Гранти Національного університету «Львівська політехніка» для молодих вчених

Відповідно до наказу № 466-1-03 від 30 вересня 2022 р. “Про проведення конкурсу науково-прикладних проєктів на здобуття грантів Національного університету «Львівська політехніка» для молодих вчених” оголошено Конкурс який триватиме з 30 вересня по 16 грудня 2022 року

Детальна інформація відносно процедури проведення та вимог до проєктів описана в Положенні про гранти Національного університету «Львівська політехніка» затвердженим наказом ректора № 194-1-10 від 16 квітня 2020 року.

Процедура проведення Конкурсу

Конкурс науково-дослідних проєктів претендентів на здобуття Гранту проводиться у три етапи. Перший етап конкурсу організовується РМВ навчально-наукових інститутів Університету (РМВІ). Другий етап конкурсу – РМВ. Третій етап – Ректоратом Університету.

Терміни проведення конкурсу:

  • Перший етап до 18 листопада 2022 р.
  • Другий етап до 2 грудня 2022 р.
  • Третій етап до 16 грудня 2022р.

Основним критерієм для одержання грантів є орієнтованість на проєкти з реальним результатом на виході.

Для участі у Конкурсі необхідно до 11 листопада подати на розгляд Ради молодих вчених відповідного навчально-наукового інституту (далі — РМВІ, контакти тут) пакет таких документів:

  • «Запит на отримання гранту Національного університету «Львівська політехніка» (Додаток 1)
  • «Додаток до запиту на отримання гранту Національного університету «Львівська політехніка» (Додаток 2)
  • Дві рецензії від фахівців за науковим напрямом проєкту (кандидатури рецензентів призначає директор відповідного навчально-наукового інституту, зразок заяви про призначення двох рецензентів (Додаток 3)

Відповідно до Положення про гранти Національного університету «Львівська політехніка» Ректоратом Університету запропоновані наступні пріоритетні напрямки для майбутніх проєктів:

  1. Енергоефективність;
  2. Енергоощадність;
  3. Обороноздатність.

Окрім цього, автори можуть самостійно обирати теми для проєктів, беручи до уваги їхню актуальність.

Фінансування буде здійснюватися через внутрішні наукові фонди та лише за умови, що будуть запропоновані реальні проєкти.

Положення про гранти Львівської політехніки для молодих вчених

Оновлено 11 місяців 2 тижні тому