Конкурс «Найкращий молодий вчений року»

Відповідно до наказу № 66-1-10 від 12 лютого «Про проведення Конкурсу «Найкращий молодий вчений року» оголошено Конкурс який триватиме з 10 лютого по 15 травня 2020 року

Детальна інформація відносно процедури проведення та вимог до кандидатів описана в Положенні про щорічний конкурс «Найкращий молодий вчений року» .

Процедура проведення Конкурсу

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 березня подати на розгляд Ради молодих вчених відповідного навчально-наукового інституту (далі — РМВІ) пакет таких документів:

Перший етап – розгляд документів учасників Конкурсу в межах РМВІ, оцінювання їхньої результативності шляхом побудови рейтингу на підставі значень інтегрованого показника оцінки їхньої діяльності; подання документів на розгляд науково-технічної ради Університету (надалі НТР) до 1 квітня року проведення конкурсу. Відповідальність за достовірність визначення рейтингової оцінки та приналежність до відповідної номінації несе учасник Конкурсу. Контроль за приналежністю конкурсанта до однієї конкретної номінації здійснює завідувач кафедри, на якій працює учасник Конкурсу, а голова РМВІ – здійснює контроль достовірності визначення рейтингової оцінки. У разі подання недостовірних даних претендента відсторонюють від участі в Конкурсі на 1 рік.

Другий етап – за результатами розгляду та обговорення кандидатур НТР до 15 травня визначає одного переможця у кожній з номінацій.

Кожного з переможців Конкурсу за наказом Ректора Університету нагороджують Дипломом «Найкращий молодий вчений року» у певній номінації та відзначають премією.

Інформацію про результати Конкурсу буде розміщено на офіційному веб-сайті Університету.

Оновлено 3 тижні 3 дні тому