Карантин та зміна рутини – це не привід для канікул. Навпаки, це чудова нагода спробувати формат навчання онлайн і почерпнути знання від професіоналів. Щоб час самоізоляції пройшов максимально продуктивно, Львівський ІТ Кластер запускає оновлену версію проєкту для школярів IT Future: Next Generation.
IT Future: Next Generation – це освітній онлайн проєкт, що складається зі серії відео уроків, практичних занять та вебінарів від провідних ІТ-експертів..
– Завдяки онлайн формату навчання, раніше нам вдалося залучити багато крутих фахівців з ІТ-компаній до викладацького складу на програмі Інтернет речей у Львівській політехніці, – розповідає керівник освітнього напряму у Львівському ІТ Кластері, к.т.н., асистент кафедри комп’ютеризованих систем автоматики Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Зеновій Верес, – Наприклад, одна студентська команда працювала з своїм ментором, Дмитром Малєєвим, який працював у Тайланді, а архітектор з компанії SoftServe Ярослав Клочник приймав лабораторні в студентів, перебуваючи у відрядженні в Австралії.
Двічі на тиждень, упродовж двох місяців мінімум, практикуючі ІТ-спеціалісти, експерти галузі навчатимуть програмуванню й розповідатимуть про особливості роботи в ІТ-галузі. Тож це унікальна нагода довідатися зі середини, як виглядає ІТ-кухня, поставити свої запитання експертам, виконати практичні завдання та почерпнути безцінні знання.
– Додатковим бонусом є відеозаписи, які можна переглядати в будь-який зручний час. Мої студенти часто діляться записами зі своїми друзями з інших напрямів, а також зі школярами та вчителями. Зважаючи на те, що школи зараз закриті, а у нас є великий досвід якісного навчання онлайн, я вважаю, що Львівський ІТ Кластер готовий до амбітної цілі: почати викладати для школярів всіх шкіл, незалежно від їхнього рівня знань та навиків, – наголошує Зеновій Верес.
Під час серії освітніх лекцій у рамках проєкту IT Future: Next Generation кращі ІТ-спеціалісти розкажуть:
- які бувають ІТ-професії,
- хто такі продукт менеджер і проєктні менеджери,
- що роблять і чого не роблять програмісти,
- які є види тестувальників,
- хто такі дизайнери і що таке UX,
- роль сейлів і як продати продукт,
- хто такі бізнес-аналітики,
- яку роль виконують архітектори,
- Data Science і магія чисел,
- веб і мобільна розробка,
- як працює Штучний інтелект,
- як створювати розумні пристрої.
Щоб долучитися до IT Future: Next Generation та навчатися від кращих ІТ-спеціалістів онлайн, потрібно заповнити коротку реєстраційну форму й дати відповіді на кілька запитань.