Студенти Інституту архітектури та дизайну здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі Steel Freedom 2024

Кафедра архітектурного проєктування та інженерії Львівської політехніки
Фото з конкурсу

30 листопада завершився фінал ХІ Всеукраїнського студентського архітектурного конкурсу Steel Freedom 2024, який зібрав найкращі проєкти майбутніх архітекторів з усієї України. Цьогоріч до участі зареєструвалися 109 команд (407 студентів) із 15 закладів вищої освіти країни. Після технічного відбору до півфіналу пройшли 66 робіт, серед авторів яких були й представники Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».

За підсумками конкурсу перше місце здобула команда кафедри архітектурного проєктування та інженерії Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки у такому складі: Тереза Карлик, Гордій Святий, Сергій Ділай, Денис Скрипець, Софія Гамела (куратор – Володимир Баб’як). Проєкт переможців також відзначено в номінаціях від AVR, AVG, ArchObraz, AIMM, abmk, INBO, а також І місцем від MVRDV.

Третє місце конкурсу посіли теж представники кафедри архітектурного проєктування та інженерії з команди, яка уже звично бере призові місця на цьому конкурсі: Дмитро Мазур, Софія Лейбич, Ярослав Іваськів, Софія Кійко (куратор – Леонід Вознюк).

У номінації від нідерландського бюро MVRDV призові місця також здобули львівські політехніки:

  • студенти кафедри архітектурного проєктування та інженерії: Михайло Росляков, Андріана Бойчук, Соломія-Ганна Сидь, Марко Белюх, Мар’ян Гаврих (куратор – Леонід Вознюк);
  • представники кафедри дизайну архітектурного середовища: Катерина Яловець, Владислав Лисенко, Анна Козак (куратор – Роман Кубай).

Приз глядацьких симпатій від організатора конкурсу, Українського центру сталевого будівництва, отримала команда з кафедри містобудування: Людмила Болюбаш, Катерина Паляниця, Марія Петрушка, Вікторія Ременяк, Олександра Попик (куратор – Людмила Гнесь).

Отож, архітектурна школа Львівської політехніки вкотре демонструє свій високий конкурентний та якісний рівень роботи зі студентами й формування базових фахових знань і навичок для подальшого розвитку в галузі архітектури!

З кожним роком співпраця між студентами архітекторами та конструкторами налагоджується, а разом з тим виникають нові творчі колективи, які творитимуть архітектуру України – країни, що перемогла у війні та відроджується!

Спасибі Силам оборони України за можливість навчатись і навчати!

Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу Фото з конкурсу