Це конкурс науково-прикладних проєктів, що триватиме до 10 грудня 2021 року й відбуватиметься за три етапи. Перший – на рівні інститутських рад молодих учених (до 15 листопада), другий – університетської Ради молодих учених (до 26 листопада) й завершальний третій – на рівні ректорату.
Як розповів очільник Ради молодих учених Львівської політехніки Іван Тимчук, для участі в конкурсі треба до 8 листопада подати на розгляд Ради молодих учених свого інституту відповідні документи.
Учасниками конкурсу можуть бути молоді науковці Університету віком до 35 років, докторанти й доктори наук – до 40 років. Основним критерієм для отримання ґрантів є орієнтованість на проєкти з реальним результатом на виході.
Оцінюватимуть проєкти на кожному етапі, відповідно до вимог, прописаних у Положенні про конкурс. Фінансування здійснюватимуть через внутрішні наукові фонди й лише за умови, що конкурсанти запропонують проєкти з реальним результатом на виході.
Для майбутніх проєктів ректорат Політехніки запропонував такі пріоритетні напрями:
- Температурний скринінг з використанням інфрачервоних сенсорів;
- Екологічні та енергоефективні технології;
- Системи безпеки на основі інформаційних технологій.
Однак автори можуть самостійно обирати теми для проєктів, зважаючи на їхню актуальність.
Докладніша інформація про конкурс – на сайті Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Львівської політехніки.