Проект "Відкриймо для України українську діаспору"

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» започаткував перший в Україні просвітницький проєкт про українську діаспору та її надбання як інтегральну частину історії та культури України. В реалізації проєкту МІОК виходить з переконання, що Українська держава будується умами і руками не лише громадян України, але й українцями поза її межами.

Метою проєкту «Відкриймо для України українську діаспору» є ознайомити громадськість України та світову спільноту з діяльністю української діаспори.

Завдання проєкту – презентувати та поширювати знання про діяльність українських громад, інституцій, відомих особистостей за кордоном, які працювали та продовжують здійснювати системну роботу для утвердження позитивного образу нашої спільної Батьківщини у світі.

Реалізація проєкту здійснюється шляхом:

• презентацій діяльності українських громад, інституцій та постатей зарубіжжя;
  • проведення круглих столів, семінарів, зустрічей, творчих вечорів, академій;
  • створення мультимедійних просвітницьких виставок про історію та діяльність української діаспори та їхніх презентацій в Україні і за кордоном;
  • залучення студентської молоді до створення та розповсюдження просвітницьких матеріалів про українську діаспору;
  • створення дитячих просвітницьких відеороликів із залученням українських дітей з усього світу;
  • створення та розповсюдження книжкової та мистецької продукції;
  • висвітлення діяльності українських громад у засобах масової інформації;
  • проведення «флешмобів» за участі студентської молоді та громадськості.

Оновлено 2 роки 9 місяців тому