Студентська наука

Ми намагаємося сприяти розвитку у студентів базових навичок наукової роботи. Зокрема, студенти мають змогу представляти та публікувати власні наукові дослідження на щорічних кафедральних конференціях.

Студентська молодь «Львівської політехніки» бере активну участь в обговоренні суперечливих та контраверсійних питань історії України у форматі діяльності Дискусійного клубу. В межах діяльності клубу організовуються конференції, відкриті лекції, дискусійні круглі столи.

Становлення професійних компетентностей наших студентів відбувається безпосередньо через їхню участь у численних культурних заходах – майстер-класах, семінарах, презентаціях, виставках, тренінгах, що організовуються українськими та міжнародними фахівцями. Варто згадати плідну роботу нашого студентства з Ліндою Норріс – стипендіатом Програми академічних обмінів імені Фулбрайта (США) у 2014 та у  березні-квітні 2015 рр.

Щороку кадровий потенціал кафедри поповнюють кращі фахівці, які працюють у музеях та  пам'яткоохоронних організаціях, що дає змогу  студентам активно інтегруватися до професійного середовища міста та регіону.

Оновлено 1 рік 10 місяців тому