Колегія та профбюро студентів Інституту будівництва та інженерних систем

Голова Колегії та профбюро студентів: Гудзовський Олександр
Заступник голови: Федоришин Петро

TikTok: Колегія та профбюро ІБІС

Ласкаво просимо до сторінки Колегії та профбюро студентів ІБІС!

Ми створюємо сприятливе середовище для студентського життя, допомагаємо у вирішенні питань, що стосуються навчання, соціальної активності та багато іншого.

У студентському профбюро функціонують 4 відділи:

1. Інформаційний відділ;
  2. Культмасовий відділ;
  3. Туристичний відділ;
  4. Спортивний відділ.

Колегія та профбюро студентів ІБІС виконує наступні функції:

• Представляти інтереси студентського колективу перед адміністрацією та викладацьким складом інституту;
  • Організовувати різноманітні заходи та програми для підтримки студентського життя;
  • Створювати можливості для розвитку лідерських навичок та самореалізації студентів;
  • Забезпечувати взаємодію між студентськими організаціями та іншими структурами інституту.

Чим ми займаємось?

1. Підтримка студентів
    Колегія та профбюро студентів ІБІС завжди готові допомогти студентам у вирішенні їхніх питань та проблем, пов'язаних з навчанням чи соціальною сферою.
  2. Організація заходів
    Ми регулярно проводимо різноманітні заходи: від конференцій до спортивних турнірів та культурних подій.
  3. Лідерство та розвиток
    Колегія та профбюро студентів ІБІС підтримує розвиток лідерських навичок серед студентів через тренінги, курси та інші освітні програми.

Ми  це в першу чергу сильна команда однодумців та ентузіастів, які хочуть прославити наш інститут на рівні з іншими, але й водночас маленька сім’я, де тебе завжди вислухають, підтримають та допоможуть.

Оновлено 1 тиждень 6 днів тому