Анонси подій

Запрошення на відкриття проєкту Любі друзі) Запрошуємо на відкриття медіатеки "Східне партнерство" ВІТАННЯ ДРУЗІ!!! АНОНС ЦІКАВОЇ ПОДІЇ "SMART QUIZ". ЗАПРОШУЄМО. БУДЕ ЦІКАВО! РЕЄСТРАЦІЯ КОМАНД ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://docs.google Запрошення на публічну лекцію з Мадлен Мун Дорогі друзі!!! Пропонуємо Вашій увазі проєкт з медіаграмотності "Stop Fake": "Міфи про Східне партнерство". Запрошення до участі в конкурсі на кращий промо ролик "Історія успіху ЄС" Запрошення на засідання медіатеки Запрошення на зустріч із лектором Сімоном Піду Запрошення на вебінар Запрошуємо всіх 20 квітня 2021 року на відкриту лекцію з експертом в тематиці "Східне партнерство" Запрошення на Erasmus Party Запрошення на засідання медіатеки Запрошення до участі в круглому столі Запрошення на зустріч із М. Княжицьким Запрошення на засідання медіатеки Запрошення на інтернет конференцію Конкурс есеїв Віталій Портніков Євген Магда Медіатека Медіатека конкурс есеїв Астрамовіч-Лейк Тереса Терещук Галина Конкурс есеїв - 3 публічні лекції

Команда проєкту "Ініціатива ЄС Східне партнерство: можливості для України" (" ЕaP initiative") запрошує студентів та усіх бажаючих відвідати онлайн захід " Вечір- знайомство з ЄС із послами європейської молоді", який відбудеться 11 листопада о 16:00 на платформі ZOOM.

Покликання на захід: https://us04web.zoom.us/j/4223656094...

Meeting ID: 422 365 6094

Passcode: 7yqEri

Програма заходу буде наступною:

1. Ініціатива ЄС "Посли європейської молоді" та особистий досвід амбасадорів участі у ній.

2. Особливості реалізації проєктів за підтримки програми "EU4Youth Alumni Network".

3. Активність студентів на інтерактивній платформі "Miro" щодо інституцій ЄС.

4. Інтерактивна навчальна гра на онлайн сервісі "Kahoot". Тема: "Європейський Союз, його основні інституції та можливості для молоді".

Спікер заходу- Юлія Вайда, посолка європейської молоді та активна учасниця Ініціативи ЄС Східне партнерство, проєктна менеджерка «Girls Diplomatic Academy» у ГО «Жіноча ліга», студентка 4 курсу ІГСН, кафедри політології та міжнародних відносин. Будемо раді усіх бачити.

Приєднані файли
пара228 КБ
Оновлено 1 тиждень тому