Координування міжнародної діяльності інститутів та кафедр

Розвиток міжнародної співпраці Львівської політехніки базується на тісній співпраці між Центром міжнародної освіти та інститутами і кафедрами університету, взаємодії працівників Центру та відповідальних з міжнародної співпраці інститутів та кафедр та координаторів ECTS, а отже спільної роботи на результат.

Інформування відповідальних з міжнародної співпраці інститутів та кафедр та координаторів ECTS про особливості реалізації міжнародної освітньої співпраці проводиться Центром міжнародної освіти шляхом консультування, проведення тематичних тренінгів та семінарів.

Перелік напрямків міжнародної діяльності, які координують відповідальні за міжнародну співпрацю кафедр та інститутів:

• міжнародні програми академічної мобільності;
  • міжнародні освітні програми, гранти, проекти;
  • міжнародні стажування;
  • навчально-виробничі практики за кордоном;
  • програми подвійних дипломів, «visiting professor» та ін.;
  • англомовні освітні програми;
  • консультації по оформленню документів з міжнародної діяльності кафедр, зокрема річних звітів, закордонних відряджень та ін.;
  • прийоми іноземців та іноземних делегацій;
  • залучення закордонних фахівців для читання лекцій, проведення консультацій, спільних наукових досліджень.

Перелік напрямків діяльності координаторів ECTS навчально-наукових інститутів та відповідальних від кафедр за формування інформаційних пакетів:

• участь в роботі по формуванню інформаційного пакету Національного університету «Львівська політехніка»;
  • висвітлення на сайті НУЛП інформації про освітні програми та дисципліни кафедр, зокрема англомовні;
  • координування реалізації програм подвійних дипломів кафедр;
  • координування англомовних освітніх програм кафедр.
Оновлено 3 роки 6 місяців тому