Про відділення

Підготовче відділення забезпечує підготовку іноземних громадян до подальшого вступу у технічні, медичні та економічні заклади вищої освіти (ЗВО) України на базі української, або англійської мови.
Особам, які успішно завершили навчання на Підготовчому відділенні, видаються відповідні сертифікати, необхідні для подальшого навчання.


ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ 


Річна вартість навчання на базі україномовної підготовки – $1500 (з оплатою у гривнях за курсом НБУ).
А на базі англомовної  підготовки  – $1600 (з оплатою у гривнях за курсом НБУ).
 
Вартість проживання у гуртожитку — $ 60 на місяць (з оплатою у гривнях за курсом НБУ). 
 
Витрати на обов’язкове медичне страхування, оформлення документів на тимчасове проживання в Україні тощо оплачуються окремо. 

ПОРЯДОК ВСТУПУ 


1. Щоб вступити на Підготовче відділення, необхідно на електронну пошту dfs@lpnu.ua попередньо надіслати скан-копії таких документів:

  • паспорт;
  • фотографія;
  • документ про попередню освіту;
  • анкета (див. посилання нижче);
  • згода на обробку персональних даних (див. посилання нижче);
  • інформація про поштову адресу для надсилання оригіналу запрошення на навчання.

2. Після розгляду цих документів та прийняття університетом позитивного рішення надсилається оригінал запрошення на навчання, на підставі якого у консульській установі України за кордоном видається віза на навчання. 


3. Іноземні громадяни, які прибувають на навчання, повинні мати при собі:

  • повний комплект документів про попередню освіту (оригінали) з інформацією про систему оцінювання, відповідно до якої виставляються оцінки. Документи про попередню освіту мають бути легалізовані згідно із законодавством країни, в якій вони видані (апостиль, або консульська легалізація);
  • медичну довідку, видану не пізніше ніж за три місяці до прибуття в Україну;
  • документ, що підтверджує отримання однієї чи кількох доз вакцини проти COVID-19, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях; або  іноземний COVID-сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 вакцинами, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або одужання особи від COVID-19; або або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, що зроблений не більш як за 72 години до в’їзду;
  • свідоцтво про народження.

4. Іноземний громадянин повинен заздалегідь повідомити університет про дату прибуття, номер рейсу для зустрічі в аеропорту.


5. Іноземний громадянин повинен прибути в Україну не пізніше, ніж за місяць до завершення терміну дії візи.

Приєднані файли
Оновлено 1 місяць 3 тижні тому