Інститут фізики конденсованих систем НАН України
Інститут фізики конденсованих систем (ІФКС) НАН України — науково-дослідна установа Національної академії наук України. Основними завданнями ІФКС НАН України є проведення фундаментальних досліджень у галузі теоретичної фізики і фізики конденсованої речовини; підготовка кадрів вищої кваліфікації; поширення результатів наукових досліджень.
Фахівці найвищого рівня, які працюють у ІФКС, викладають для студентів кафедри різні навчальні дисципліни, забезпечують написання курсових та кваліфікаційних робіт.
Ченстоховська політехніка — один з найстаріших і найбільших вищих навчальних закладів Шльонського воєводства Польщі. Навчальний заклад активно проводить міжнародну діяльність, серед іншого реалізує спільні науково-дослідні та дидактичні програми із зарубіжними партнерами в рамках проектів, фінансованих, головним чином, з коштів Європейського Союзу.
Кафедра має договір про співпрацю з Інститутом електроенергетики Електричного відділу Ченстоховської політехніки, у рамках якого проводяться спільні дослідження за наступними напрямами: накопичення електричної енергії, суперконденсатори, електрохімічні батареї, електричні інвертори від фотопанелей для споживачів постійного та змінного струмів у відокремлених, гібридних та мережевих системах, об’єднані системи фотопанелей та вітрогенераторів, сонячні колектори як теплові перетворювачі природного фонового випромінювання.
Центр мікроелектроніки і нанотехнологій Жешівського університету (Республіка Польща)
Партнери по проєкту IMAGE європейської програми ”HORIZON-2020” (університети та інноваційні фірми з Німеччини, Франції, Польщі та України):
- Smartmembranes GMBH (Німеччина)
- Politechnika Czestochowska (Польща)
- Scientific research company carat -branch enterprise of PJSC concern -Electron (Україна)
- Universite D’angers (Франція)
- Politechnika Warszawska (Польща)
- Private Enterprise Softpartners (Україна)
- Forschungszentrum Julich GMBH (Німеччина)
- Energia OZE spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia (Польща)