Vivat Academia: на кафедрі міжнародної інформації відбулися захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Фото із захисту робіт

Технології штучного інтелекту, кібердипломатія, міжнародне співробітництво, Брекзіт, надання адміністративних послуг, гендерне насильство, інформаційно-комунікаційна політика органів місцевого самоврядування, дезінформаційні операції, протидія діпфейкам… Це лише частина наукової проблематики, розкритої студентами кафедри міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук під час підготовки цьогорічних кваліфікаційних досліджень.

11 та 12 червня 2024 року на кафедрі успішно відбулися публічні захисти бакалаврських робіт студентів групи МІ-41. Екзаменаційна комісія у складі голови – завідувачки кафедри міжнародних відносин та дипломатії Західноукраїнського національного університету, доктора економічних наук, професорки Оксани Тулай – та членів комісії, викладачів кафедри МІ – старшого дослідника Любомира Хахули, доцентки Віри Максимець, професора Василя Гулая, доцентки Ксенії Базилюк, доцента Андрія Гачкевича – заслухала результати наукових пошуків міжнародників-аналітиків, проведені в царинах міжнародних відносин, суспільних комунікацій, регіональних студій.

Студенти продемонстрували добру науково-аналітичну підготовку (sic! – чотири роки навчання на кафедрі міжнародної інформації дали свої плоди), вміння формувати наукову проблему, самостійно здійснювати пошук і верифікацію джерельної бази дослідження, готувати публічну презентацію роботи й фахово дискутувати з предмета аналізу.

Схвалення отримало також посилення регіонального фокусу досліджуваної студентами проблематики. Зокрема, об’єктами уваги шести бакалавранток стали інформаційно-комунікативні, іміджеві, міжнародно-проєктні та цифрові аспекти діяльності органів місцевого самоврядування Львова, Оброшина, Солонки, Долини, Кам’янця-Подільського, Хотина. Студенток Анастасію Кравець та Ярину Стецюк було рекомендовано до надання їм дипломів з відзнакою.

Крім того, семеро студенток і студентів захистили свої роботи англійсько мовою (sic! – мовна складова освітньої програми «Міжнародна інформація» є однією з її сильних сторін):

• Карабин ЄваGender-based Violence with the use of Internet Technologies, керівник – канд. юрид. наук Гачкевич Андрій Олександрович;
  • Кравець АнастасіяInternational Cooperation of Kamianets-Podilskyi City Council: Information and Communication Aspect, керівник – канд. політ. наук Максимець Віра Євгенівна;
  • Стецюк ЯринаInformation and Communication Policy of the Department of Economic Policy of the Lviv Regional Military Administration in 2022–2024, керівник – д-р. політ. наук Гулай Василь Васильович;
  • Файник АдріанаCinema as a Tool of Cultural Diplomacy: Analysis of Successful Examples and Strategies for Ukraine, керівник – д-р. політ. наук Гулай Василь Васильович;
  • Федюра ВікторіяCanadian Policy for the Protection of Human Rights in the field of Artificial Intelligence, керівник – канд. юрид. наук Гачкевич Андрій Олександрович;
  • Цвіркун ЮрійUkrainian Music as a New Way of International Communication and Diplomacy, керівник – канд. істор. наук Хахула Любомир Ігорович;
  • Шевчук МикитаThe role of the Federal Republic of Germany in the European Neighborhood Policy of the European Union «Eastern Partnership» (2009–2024), керівник – канд. істор. наук Гриньох Наталія Василівна.

З радістю констатуємо, що випускники кафедри МІ освітньої програми «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» отримали якісну фахову підготовку в галузі міжнародних відносин, засвоїли основні освітні компоненти і кваліфікації, здобули ґрунтовний практичний досвід та професійно виконали всі вимоги для отримання кваліфікації бакалавра. А також матимуть гордий статус Політехніків під час успішної професійної діяльності!