Національний Еразмус+ офіс пропонує долучитись до вебінару щодо мобільності студентів з обмеженими можливостями

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
вебінар «Making mobility programmes more inclusive for students with disabilities»

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує долучитись до вебінару «Making mobility programmes more inclusive for students with disabilities», який відбудеться 9 листопада 2020 року.

Під час заходу слухачі матимуть можливість ознайомитись із результатами дослідження щодо інклюзивної мобільності студентів з обмеженими можливостями у Європейському просторі вищої освіти, а також ознайомитись із рекомендаціями щодо політики та кращих практик, визначених в ході дослідження.

Реєстрація

Вебінар є частиною дворічного проєкту EPFIME, що фінансується програмою Erasmus+ напряму KA3: Підтримка впровадження реформ Європейського простору вищої освіти, координатором якого є організація SIHO та Фламандське міністерство освіти та підготовки. Особлива увага спрямована на мобільність студентів з обмеженими можливостями.

Початок заходу о 15:00.