У Львівській політехніці у рамках проекту «Зустрічі» відкрилася міжнародна виставка-семінар шести польських художників

Ірина МАРТИН, Тижневик «Аудиторія»
виставка-семінар

У 226 аудиторії головного корпусу Львівської політехніки у рамках проекту «Зустрічі» відкрилася міжнародна виставка-семінар шести польських художників. Свої роботи представили викладачі Вищої технічної школи Катовіце: Марек Дзюк, Олександер Кокот, Евеліна Вилензек-Добронь, Катерина Новаковська, Кароль Гавронський, Марцін Богенек. Виставка триватиме до 20 березня. Саме тоді зі своїми роботами до нас приїде наступна група художників.

Своєю чергою викладачі Інституту архітектури Львівської політехніки ― Максим Богуславський, Іванна Бучковська, Олег Лясковський, Романна Мотиль, Наталія Павлюк,Ореста Ремешило-Рибчинська, Юрій Сентимрей, Ольга Челомбітько, Віктор Хаджинов, Віктор Штець, Ігор Якубовський ― 12 березня представлятимуть свої роботи у галереї мистецтв архітектурного факультету Вищої технічної школи Катовіце.

Як зазначає ініціаторка і кураторка міжнародних виставок семінарів, доцентка кафедри дизайну та основ архітектури ІАРХ Ореста Ремешило-Рибчинська, ідея проекту виникла на основі напрацьованих результатів плідної співпраці в рамках міжнародної програми живописної та обмірної практик студентів. Понад два роки тому почала діяти угода між двома вишами, де навчаються майбутні архітектори та дизайнери. За цей час відбулися спільні наукові конференції, гостьові  лекції, пленери.

Польських художників привітала і вручила їм сертифікати за участь у проекті очільниця відділу міжнародної освіти Наталя Гоц. До привітань долучилися представники керівництва Інституту архітектури ― Ярослав Ракочий і Оксана Юрчишин.

― Усі творчі роботи митців, учасників «Зустрічі», ми впорядкували у каталозі. Основна ідея цього проекту полягає в тому, аби частіше зустрічалася студентська молодь, викладачі двох освітніх закладів, де працюють художники, які мають різні традиції, різну школу. Заохочую і студентів залучатися до проекту. Маємо намір у майбутньому організовувати спільні пленери, брати участь у спільних міжнародних наукових грантах, ― зазначає Ореста Ремешило-Рибчинська.

виставка-семінар виставка-семінар виставка-семінар виставка-семінар виставка-семінар