У Науково-технічній бібліотеці Університету завершився цикл екологічних лекцій у рамках проекту Green It

НТБ Львівської політехніки
на лекції в рамках проекту Green It

У Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбулася остання лекція в рамках проекту Green It.

Колектив бібліотеки щиро дякує організації Aiesec Lviv та особисто віце-президенту з вихідних професійних стажувань Ользі Микитишин за незабутній місяць, впродовж якого закордонні стажери поділилися досвідом своїх країн у збереженні довкілля.

Сподіваємось, що всі, хто долучився до цього проекту, чудово провели час, знайшли нових друзів, отримали нові знання, будуть пам’ятати про все почуте і ділитися цим з іншими.

на лекції в рамках проекту Green It на лекції в рамках проекту Green It на лекції в рамках проекту Green It на лекції в рамках проекту Green It