Проєкт діє третій рік, однак уже встиг стати популярним серед школярів-старшокласників, студентів фахових коледжів, професійних ліцеїв, Університету, тому до нього долучається щораз більше охочих здобути якісні знання, що знадобляться в майбутньому.
Учасників привітали перший проректор Університету Олег Матвійків, депутатка Верховної Ради Наталія Піпа, що працює в Комітеті з питань освіти, науки та інновацій ВР, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОВА Роман Хім’як, заступниця міського очільника освіти Галина Пирин, керівниця освітнього напряму ІТ-компанії SoftServe Ольга Доля, а також керівниця напряму співпраці з технологічними та ІТ-компаніями банку Креді-Агріколь Наталія Ожанська. Модерувала захід керівниця програми, доцентка кафедри управління проєктами Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку і кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ірина Андрушків.
Учасники зустрічі ознайомилися з особливостями навчання за програмою, що охоплює чотири модулі: мотивація та лідерство; фінансові рішення; вступ до MBA; бізнес-комунікації. Про це розповіла менеджерка програми, тренерка ораторського мистецтва Яна Шевчук.
«Тут ви здобудете те, що може вам знадобитися: не лише прикладні знання, а й компетенції; не пропускайте своїх можливостей; практику поєднаєте з теорією і, що не менш важливо, матимете середовище, яке вас формуватиме», — такі найпромовистіші фрази прозвучали на представленні програми осіннього семестру.
Нагадаємо, що програму реалізовують у межах інноваційного простору Smart space, де молодь має доступ до якісних освітніх і культурних послуг, які відповідають європейському рівню. Вона сприяє розкриттю творчого потенціалу її учасників, розвитку бізнес-навичок і креативного мислення, а також надає можливість втілити свої ідеї, відкрити власний бізнес і скористатися менторською підтримкою.
Проєкт діє у межах програми «Львів — молодіжна столиця Європи 2025», МолоДвіжЦентру та ЮНІСЕФ, за підтримки Львівської політехніки, ІТ-компаній Sigma Software University Global, ELEKS University та SoftServe Lviv HQ, банку Креді-Агріколь, Львівського будинку техніки, управління молоді та спорту ЛОВА, управління освіти Львова, відділу молодіжної політики, управління освіти й управління молодіжної політики департаменту розвитку Львівської міськради, а також кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки.
— Наш проєкт пілотував на Львівщині, однак цьогоріч ми маємо змогу реалізовувати його в інших регіонах України та ділитися там своїм досвідом. І плекаємо амбіції вийти на міжнародний рівень, — каже Ірина Андрушків.