У Львівській політехніці відбувся українсько-німецький круглий стіл «Партнерська співпраця «Без обмежень»

Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція»
круглий стіл «Партнерська співпраця «Без обмежень»

22 листопада 2017 року в Національному університеті «Львівська політехніка» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини відбувся українсько-німецький круглий стіл «Партнерська співпраця «Без обмежень» / «No Limits»: про створення науково-практичної платформи».

Учасники обговорили перспективи подальшого розвитку мережі партнерської співпраці «Без обмежень» / «No Limits» на базі Національного університету «Львівська політехніка», зокрема питання адаптації навчальних корпусів до потреб осіб з інвалідністю.

Учасниками Українсько-німецького круглого столу були:

• представники Львівської політехніки – проректор з науково-педагогічної роботи Корж Р.О., директор Інституту гуманітарних і соціальних наук Турчин Я. Б., завідувач кафедри соціології та соціальної роботи Климанська Л. Д., завідувач кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Пелещишин А.М., директор Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Гайдук Н. М., викладачі та студенти кафедри соціології та соціальної роботи, працівники Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція»;
  • делегація з Вюрцбурзького університету імені Юліуса Максиміліана (Німеччина) – керівник Контактно-інформаційного центру для студентів з інвалідністю та хронічними захворюваннями Олаф Хуз, викладач Спортивного центру Маттіас Зімліч, фахівець у сфері застосування мобільних інформаційних технологій Енріко Ґюбель, працівник Відділу міжнародних зв’язків Вюрцбурзького університету Сюзанна Хольцхаймер;
  • представники партнерської мережі «Без обмежень» – керівник Регіонального центру «Інваспорт» Ніколаєв М.С., директор Громадської організації «Інститут медико-соціальних ініціатив «Лідер» Худоба О.В., учитель школи-інтернату №100 для незрячих дітей Костробій І. Й.

Учасники Українсько-німецького круглого столу ухвалили спільне рішення про заснування Дослідницької платформи «Без обмежень» / «No Limits» для створення наукового підґрунтя в організації професійної діяльності, зокрема навчальної практики студентів у сфері соціальної інклюзії на локальному, регіональному, національному та міжнародному рівнях. З цією метою рекомендовано використати сайт Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція».

круглий стіл «Партнерська співпраця «Без обмежень» круглий стіл «Партнерська співпраця «Без обмежень» круглий стіл «Партнерська співпраця «Без обмежень»