У Львівській політехніці оголошено конкурс есеїв «Чим важливий для України статус кандидата на членство в ЄС?»

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Заставка конкурсу

Кафедра політології та міжнародних відносин Національного університету «Львівська політехніка» та команда Проєкту «Ініціатива ЄС «Східне партнерство: можливості для України» в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне оголошують конкурс есеїв на тему «Чим важливий для України статус кандидата на членство в ЄС?».

Мета конкурсу – залучити молодь (студентів і школярів 9–11 класів) до обговорення євроінтеграційних можливостей України.

Для участі в конкурсі потрібно написати есей обсягом 600–700 слів на будь-яку з тем:

• «Чому для України важлива європейська інтеграція?»
  • «Історії успіху співробітництва України та Європейського Союзу»
  • «Чи важлива європейська інтеграція України для молоді?»
  • «Як зміниться Україна внаслідок набуття статусу кандидата на членство в ЄС?»
  • «Чи російська агресіє є перепоною для вступу України до ЄС?»
  • «Що я можу зробити задля наближення України до Європейського Союзу?»

Крайній термін подання есеїв – 25 жовтня 2022 року включно.

Вимоги до конкурсу – у доданому файлі.