У Науково-технічній бібліотеці прочитали лекцію про роль Глинянського шляху в розвитку нашого краю

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Фото з лекції

У Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбулась лекція професора кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Інституту гуманітарних та соціальних наук Святослава Терського та організатора Музею села Словіти Назара Дембського «На узбіччі Глинянського шляху».

Про роль Глинянського шляху в розвитку нашого краю, про стару гуту в словітському лісі, кургани словітського лісу ранньоскіфського періоду, розкопки на території жіночого монастиря та ще чимало цікавого розповіли лектори.

А працівники Науково-технічної бібліотеки підготували книжкову виставку, яка органічно доповнила лекцію.

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції