У межах реалізації проєкту EUSTS в Університеті відбувся воркшоп «Прокачай свою діджиталізацію»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Скріншот з онлайн-заходу

25 листопада 2024 року у Львівській політехніці в межах реалізації проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбувся воркшоп «Прокачай свою діджиталізацію». Інтерактивний захід посприяв розвитку практичних цифрових навичок учасників, а також формуванню знань, які допоможуть вдосконалити робочий та особистий досвід у цифровому світі.

Захід відкрила керівниця проєкту EUSTS, д.політ.н., професор, директорка Інституту гуманітарних і соціальних наук Ярина Турчин, яка підкреслила важливість інтеграції європейського досвіду у процеси цифровізації України, а також акцентувала на необхідності підвищення цифрової грамотності як ключового аспекту розвитку суспільства та конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці.

Під час воркшопу спікер Олександр Марковець, завідувач кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук, поділився знаннями та лайфхаками щодо застосування цифрових технологій для:

  • ефективного використання українських онлайн-сервісів, таких як Дія, Вулик, Трембіта й е-Малятко, із детальним роз’ясненням особливостей ідентифікації, аутентифікації та авторизації в цифровому середовищі;
  • створення й покращення цифрової ідентифікації особи, зокрема, надано практичні поради щодо оформлення профілю для підвищення його професійної привабливості;
  • дотримання правил інформаційної безпеки: спікер наголосив на важливості захисту даних у цифровому світі та окреслив потенційні ризики діджиталізації.

Асистентка кафедри СКІД Руслана Паздерська розповіла про особливості використання соціальних мереж для розвитку особистого бренду. Зокрема, спікерка детально поінформувала про такі інструменти, як SnapSeed (редагування зображень), UNUM (планування контенту) та Grammarly (покращення текстового наповнення), які допомагають створити естетичний і професійний профіль у соцмережах.

Загалом до воркшопу долучилися понад 30 осіб.

Також до проведення заходу доєдналися доцентка Наталія Вовк (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності), доценти Олег Цебенко, Ольга Івасечко, Ірина Сухорольська, Олена Лукачук (кафедра політології та міжнародних відносин) та доцентка Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем).

Команда проєкту EUSTS щиро дякує всім учасникам цього заходу – студентам і викладачам – та продовжує працювати над підготовкою інших, не менш цікавих заходів на актуальні теми європейської інтеграції України.

Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу Скріншот з онлайн-заходу