У Львівській політехніці освятили великодні кошики для вимушених переселенців

Юрій Мартинович, Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото з освячення пасок

У суботу, коли є традиція освячувати паски та інші продукти великоднього кошика, відбулося освячення для вимушено переселених осіб, які проживають у корпусах Львівської політехніки.

До 21-го та 22-го корпусів Львівської політехніки, де з початку повномасштабної війни проживають внутрішні переселенці, завітали капелани з Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ. Близько пів сотні переселенців зголосилися освятити свої великодні кошики.

Як розповів о. Ігор Хомічак із Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ, такі спільні заходи формують відчуття спільноти та родинності.

– Люди були зворушені, що до них прийшли і з ними порозмовляли. Побажав їм, щоб ті українські традиції, які тут бачать, вони не забували і, сподіваючись на перемогу, з поверненням до рідних домівок їх лише примножували. Також сказав, що треба радіти попри все, щоб вони ділилися з тими, хто має менше, бо в тому дух свята і чуда Воскресіння Господнього – бути разом і дякувати Богу за життя. Тут проживають різні люди, хтось з Донеччини, хтось з Херсонщини і Запоріжжя, та всі вони були раді, що про них пам’ятають, – сказав о. Ігор Хомічак.

Нагадаємо, в університеті провели координаційний захід зі стейкголдерами, які допомагають ВПО, що проживають у корпусах Політехніки.

Фото з освячення пасок Фото з освячення пасок Фото з освячення пасок Фото з освячення пасок Фото з освячення пасок