У ліцеї № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради відбулися Дні Політехніки

Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації
Фото з Днів Політехніки в ліцеї № 81

6–10 лютого 2023 року в ліцеї № 81 імені Петра Сагайдачного Львівської міської ради відбулися Дні Політехніки.

Ліцей відомий тим, що входить у десятку найкращих закладів шкільної освіти за рейтингом успішності проходження його випускниками національного мультипредметного тесту у 2022 році. Тому зацікавленість до продовження навчання у закладах вищої освіти тут прищепляють ще змалку. А проведення уроків викладачами Національного університету «Львівська політехніка», покликане допомогти учням 9–11 класів у їхньому майбутньому професійному виборі, природно вплелося у концепцію педагогічного колективу школи – всебічного і гармонійного розвитку дитини в сучасному світі.

Учасники проєкту розкрили учням увесь спектр основних типів професій, провели інтерактивні тренінги та бесіди. Найбільшою приємністю для викладачів були позитивні відгуки учнів про проєкт «Дні Політехніки в школі» та запрошення Університету до подальших спільних проєктів.

Фото з Днів Політехніки в ліцеї № 81 Фото з Днів Політехніки в ліцеї № 81 Фото з Днів Політехніки в ліцеї № 81 Фото з Днів Політехніки в ліцеї № 81