У Хмельницькому політехнічному коледжі поліцейські обговорили зі студентами питання гендеру

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Що таке гендерний підхід, гендерна рівність, гендерні стереотипи та гендерні ролі – про це 5 жовтня говорили поліцейські Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області зі студентами Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки.

Поліцейським було цікаво, чи перебувають студенти під впливом гендерних стереотипів. Тож Валентина Грошко, начальник сектору організації відбору Управління кадрового забезпечення, почала зустріч із невеличкого бліц-опитування із питаннями на кшталт: чи погоджуєтесь ви, що чоловіки – «сильна стать», а жінки – «слабка»?

Капітан поліції розповіла аудиторії про найпоширеніші гендерні стереотипи та шляхи їхнього подолання.

Водночас психолог сектору кадрового забезпечення Хмельницького районного управління поліції Ольга Рабієвська наголосила на тому, що подібні стереотипи не потрібно «ламати» – держава і кожен з нас має системно працювати в цьому напрямі та змінювати думку людей.

Цікаво, що наприкінці зустрічі поліцейські провели те саме опитування з тими ж запитаннями, але відсотково думка аудиторії змінилась.