Студенти кафедри МПА стали переможцями Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт з менеджменту

Кафедра менеджменту персоналу та адміністрування
Переможці конкурсу

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбулось заключне засідання Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» зі спеціалізації «Менеджмент персоналу».

За рішенням галузевої конкурсної комісії студентка кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Кутня нагороджена дипломом І ступеня (науковий керівник – к.е.н., доцент, доцентка кафедри МПА Галина Бойківська), а студент Дмитро Омеляш – дипломом ІІ ступеня (науковий керівник – к.е.н., доцент, доцент кафедри МПА Ярослав Панас).

Вітаємо наших студентів та їхніх керівників і бажаємо нових здобутків!

Ольга Кутня Дмитро Омеляш Диплом переможниці Грамота керівникові Диплом призера Грамота керівникові