Студенти Інституту геодезії одержали можливість семестрового навчання у Німеччині

Інститут геодезії
Вища школа Нойбранденбурга

До уваги студентів, які навчаються на бакалавраті однієї з освітніх програм Інституту геодезії!

Партнерський університет з Німеччини – Вища школа Нойбранденбурга (Hochshule Neubrandenburg) – відповідно до угоди, укладеної працівниками Інституту геодезії, оголошує конкурс на семестрове навчання студентів бакалаврату в осінньому семестрі 2024–2025 року з виплатою стипендії.

Інформація для зацікавлених

• Підготовчі документи для участі в конкурсі для навчання за програмою академічної мобільності є на сайті Центру міжнародної освіти Львівської політехніки.
  • Сертифікат про підтвердження знань з німецької мови рівня В2 є обов’язковим.
  • Документи приймають в аудиторії 601б ІІ навчального корпусу Університету.
  • Щодо деталей мобільності звертатися до заступника директора ІГДГ Івана Брусака на е-mail ivan.v.brusak@lpnu.ua.

Документи, подані після 10 червня, не буде прийнято до розгляду.