Студенти і викладачі кафедри ТПП взяли участь у літній школі від Нотінгем Трент Університету

Кафедра теоретичної та практичної психології Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Магістранти і викладачі кафедри теоретичної та практичної психології Інституту права, психології та інноваційної освіти повернулися з літньої школи, яку організував для львівських політехніків у Любліні (Польща) за програмою подвійних дипломів зі спеціальності «Психологія» Нотінгем Трент Університет (Нотінгем, Велика Британія).

Приємно було бачити, як наші студенти спілкуються англійською, розмірковують про життя і комунікують між собою та з українськими і британськими викладачами.

Сумні новини з України, зокрема зі Львова, застали політехніків у Любліні, весь день вони обдзвонювали своїх. Викладачі з Нотінгемського університету казали, що їм складно уявити життя в Україні.

Дивлячись на роботу команди викладачів з Нотінгем Трент Університету, українці дуже хотіли б, щоб і їхніми головними клопотами були вивчення іноземних мов і розширення міжнародної співпраці.

Фоторепортаж – на сторінці кафедри теоретичної та практичної психології у соцмережі Фейсбук.