Студенти кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Інституту економіки та менеджменту груп МЕ-41-43 20 березня разом зі своєю викладачкою, заступницею голови Товариства «Просвіта» Львівської політехніки Надією Любомудровою, відвідали пересувну виставку «Блокпост пам’яті» , яку нині експонують у Львівському палаці мистецтв.
Експозицію присвячено воякам АТО, які загинули під Іловайськом і Савур-Могилою (Донецька область) у серпні 2014 року. Головне завдання виставки — не дозволити забути про одну з найкривавіших сучасних сторінок нашої історії. А також нагадати кожному українцю, що живемо в час війни. Незважаючи на те, що життя багатьох громадян країни майже не змінилося з початком війни, не можна забувати, завдяки кому маємо вільну й незалежну Україну, а також мирне небо над головами.
Виставка порушує гостре питання: «Чому цей день не вшановують у всій країні? Чому він досі не є Днем жалоби?» . Там можна побачити артефакти, зібрані під час пошукової експедиції «Евакуація-200», і речі, передані родинами загиблих.
Про трагізм Іловайського котла, пошукові роботи, всі труднощі, які довелося пережити розповів студентам громадський діяч та активіст, один із керівників волонтерських груп місії «Евакуація-200» в 2014–2015 роках — Павло Нетьосов. Саме він намагався тоді віднайти та повернути тіла загиблих.
Переконана, що після екскурсії у кожного студента виникло безліч запитань. Також впевнена, що побачене, ніколи не дозволить забути те, що без минулого немає майбутнього і потрібно знати не лише сторінки слави, а й пам’ятати періоди життя нашої країни, омиті кров’ю.