Студент ІМІТ став переможцем Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед студентів ЗВО

Кафедра фізичного виховання Львівської політехніки
Ілюстрація до матеріалу

Упродовж 1–12 квітня 2023 року в Універсальному манежі комплексної навчально-спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проходять змагання Чемпіонату України 2023 року з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп та Чемпіонату України з класичного пауерліфтингу серед студентів закладів вищої освіти.

7 квітня відбувся чемпіонат України 2023 року з класичного пауерліфтингу серед студентів закладів вищої освіти. Студент групи ЛГ-21 Інституту механічної інженерії та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Роман Курчицький здобув перемогу, посівши перше місце.

Вітаємо чемпіона!